فیلم آقای سانسور
فیلم دیدن این فیلم جرم است

سریال دراکولا

مردم معمولی

سریال گیسو

می خواهم زنده بمانم

سریال ملکه گدایان

سریال خوب بد جلف

فیلم نایس : فیلم سینمایی «بلوک ۹ خروجی ۲» به کارگردانی علیرضا امینی پروانه نمایش خود را دریافت کرد و به احتمال زیاد در فصل پاییز به اکران عمومی در خواهد آمد. پخش این فیلم سینمایی نیز بر عهده شرکت آفتاب عالم تاب خواهد بود.  

 

 

امینی

 

بنا بر این گزارش یک منبع آگاه خبر داد این فیلم سینمایی که در جشنواره فیلم فجر در سال ۱۳۹۲ کنار گذاشته شده بود و حاشیه‌هایی را برای جشنواره به همراه داشت توانست پروانه نمایش خود را دریافت کند. گفته شده است که این اثر مضمون تلخی داشته که یکی از علت‌های کنار گذاشتنش از جشنواره آن سال بوده است اما حالا حالا توانسته خود را برای اکران عمومی آماده کند.

در واقع در پی رفع آثار توقیفی یکی از فیلم‌هایی که از این فضا خارج شده است «بلوک ۹ خروجی ۲» بوده است. که البته باید رده بنی سنی نیز لحاظ شود و این موضوع می‌تواند در دست بررسی مدیران  قرار بگیرد.

نکته جالب توجه درباره «بلوک ۹ خروجی ۲» این است که این فیلم موضوعی درباره طلاق دارد که بر اساس آن، دختر بچه خانواده با مشکلاتی مواجه می‌شود.

این فیلم در دوره مدیریت جواد شمقدری، یک سال و نیم پشت در اتاق شورای پروانه ساخت مانده بود و نهایتا توانست مجوز ساخت دریافت کند. در خلاصه داستان «بلوک ۹ خروجی ۲» آمده است: «بعد از مرگ مادربزرگ، زن و شوهری که چندسال از جدایی‌شان می‌گذرد، برای بهبود و سلامت روحی دخترشان به مسافرت می‌روند...».

امیر جعفری، پانته‌آ بهرام، حمیدرضا آذرنگ، الهام کردا، شبنم مقدمی، پروین ملکی، حسام حمیدی، هانیه خرم، سیاوش جعفری و بازیگران خردسال: ستایش محمودی‌ و ملیکا پارسا بازیگران این فیلم هستند.

 

 

فارس

 

مشاغل برتر محلات : قالیشویی محدوده اقدسیه

 

کلید واژه ها :
توقیف فیلم

حواشی توقیف فیلم علیرضا امینی

تاریخ : 1396.05.04
Free Download
دسته بندی :  فیلم ایرانی

بالا