سریال قورباغه
می خواهم زنده بمانم

سریال ملکه گدایان

سریال خوب بد جلف

قسمت دهم 10 سریال قورباغه - دانلود این سریال با لینک مستقیم و در کیفیت های مختلف و عالی

 

سریال قورباغه دانلود رایگان قسمت دهم

 

 

قسمت دهم 10 سریال قورباغه با کارگردانی هومن سیدی و بازیگری نوید محمدزاده این هفته منتشر شد ؛ این سریال با ژانر اجتماعی برای مخاطب بزرگسال از طریق شبکه نمایش خانگی منتشر خواهد شد .

 

 

 

دانلود سریال قورباغه قسمت 10 - دهم

 

تاریخ انتشار : 4 اسفند

 

کیفیت 480

 

کیفیت 720

 

کیفیت 1080

 

کیفیت 1080 HQ

 

کیفیت BLURAY

 

 

 

لینک مستقیم دانلود سریال قورباغه دهم 10

خلاصه قسمت دهم 10 سریال قورباغه

 

اصلا دنیا برای من جای کوچیکیه ! بعضی اوقات فکر می‌کنم دارم یهو خفه می‌شم . احساس می‌کنم همه جا واسم بسته است و من نمی‌تونم نفس بکشم ! ادامه خلاصه سریال به زودی اضافه خواهد شد .

 

 

بازیگران قسمت 10 مجموعه قورباغه

 

بازیگرانی چون هومن سیدی ،نوید محمد زاده، صابر ابر، فرشته حسینی، سحر دولتشاهی، آناهیتا افشار و مهران غفوریان در کنار چهره‌های جدید ، در قسمت دهم سریال Frog یا قورباغه هنرمندی کرده اند .

 

 

سریال قورباغه

سریال قورباغه که هم اکنون شما قسمت دهم 10 آنرا مشاهده می کنید در دو کشور ایران و تایلند آغاز به فیلمبرداری شده است ؛ پیش از آغاز نمایش این سریال حواشی گوناگونی پیرامون آن منتشر شد از جمله دستمزد بازیگران مطح که توسط دست اندر کاران آن تکذیب شد .

 

سریال قورباغه

 

این سریال اولین تجربه کارگردانی هنرمندی چون هومن سیدی برای ساخت مجموعه های بلند است که برای ساختش از هنرمندانی چون نوید محمد زاده بهره برده است ؛ پیشتر این دو در فیلم " مغزهای کوچک زنگ زده " با یک دیگر همکاری داشتند .

 

 

تیزر قسمت دهم 10 سریال قورباغه

تیزر قسمت ششم یک هفته قبل از انتشار این قسمت قرار خواهد گرفت

 

 

توجه : فیلم نایس برای حفظ حقوق ناشر لینک های دانلود رایگان را قرار نداده و صرفا دانلود قسمت دهم 10 قورباغه با پرداخت مبلغی بسیار ناچیز و بصورت شرعی ممکن هست .

 

با انتشار نظرات خود در رابطه با قسمت دهم 10 سریال قورباغه و یا عوامل ساخت آن در پایین این پست بازخورد خود را بیان کنید ؛ همچنین با مراجعه به صفحه 

 

دانلود تمامی قسمتهای سریال قورباغه

 

سایر بخش های این مجموعه را نیز دانلود کنید .

 

دانلود قسمت دهم سریال قورباغه

تاریخ : 1399.08.05
Free Download

بالا