جستجو

سریال خاتون
توجه ! قسمت چهاردهم جزیره منتشر شد

سريال رئالیتی شو جوکر قسمت سوم 3 فصل دوم

سریال نیسان آبی
سریال حرفه ای
سریال خسوف

قسمت سوم فصل دوم جوکر

 

دانلود رئالیتی شو جوکر قسمت سه از فصل دو جوکر در پنج کیفیت مختلف

 

قسمت هفتم جوکر

 

 

دانلود قسمت سوم فصل دوم جوکر

 

تاریخ انتشار : 19 دی 1400

 

کیفیت 480   کیفیت 720

 

کیفیت 1080   کیفیت 1080HQ

 

 

 

دانلود قسمت هشتم جوکر

 

دانلود قسمت ششم جوکر

  

دانلود تمام قسمت های جوکر

 

 

دانلود قسمت سوم از فصل دوم جوکر

 

  • دانلود رايگان سريال نیسان آبی قسمت چهاردهم 14
  • سريال خاتون قسمت دوازدهم 12
  • دانلود رايگان سريال جزيره قسمت چهاردهم 14
  • سريال رئالیتی شو جوکر قسمت چهارم 4 فصل دوم
  • سريال خسوف قسمت پانزدهم 15
  • سريال جيران قسمت اول 1
  • سریال چاکی
  • سريال حرفه ای قسمت پانزدهم 15

قسمت سوم 3 فصل دوم سریال رئالیتی شو جوکر با کارگردانی حامد میر فتاحی منتشر می شود ؛ این سریال با ژانر کمدی برای مخاطب بزرگسال از طریق شبکه نمایش خانگی منتشر خواهد شد .

 

 دانلود رايگان رئالیتی شو جوکر قسمت سوم 3 فصل دوم

 

خلاصه قسمت سوم 3 فصل دوم سریال رئالیتی شو جوکر

 

در این رقابت جذاب و مفرح ، تعدادی از چهره های مشور هنری ، ورزشی ، اجتماعی و ... در یک اتاق بسته و یک خانه هیجان انگیز برای خنداندن یکدیگر ، رقابت می کنند ولی خودشان نباید بخندند . این مسابقه متفاوت ، یک چالش نفس گیر و دیدنی بین هشت بازیگر عرصه کمدی و بصورت بداهه است . این میهمانان به مدت شش ساعت برای خنداندن و حذف کردن هم گروهی های خود ، در خانه ای مجهز تلاش می کنند . این رقابت سنگین در شرایطی صورت می گیرد که 36 دوربین تمام حرکات این هشت میهمان را زیر نظر دارند . چرا که کوچکترین لبخندی با اخطار و هر دو اخطار به حذف شرکت کننده منجر می شود . در انتها میهمانی که موفق به حذف همه میهمانان شود ، جایزه اصلی این میهمانی را دریافت خواهد کرد .

 

بازیگران و شرکت کنندگان قسمت سوم 3 فصل دوم مجموعه رئالیتی شو جوکر

 

سیامک انصاری ، میزبان این برنامه هیجان انگیز است و علی لک پوریان هم به عنوان بازیگر ثابت جوکر ، سیامک انصاری را همراهی می کند .

سام درخشانی ، بیژن بنفشه خواه ، امیر کاظمی ، رضا نیکخواه ، سهیل مستجابیان ، هومن حاجی عبداللهی ، امین حیایی ، امیر مهدی ژوله ، در قسمت سوم 3 فصل دوم سریال رئالیتی شو جوکر هنرمندی کرده اند .

 

حواشی سریال رئالیتی شو جوکر

سریال رئالیتی شو جوکر که هم اکنون شما قسمت سوم 3 فصل دوم آنرا مشاهده می کنید ، با الگو برداری از نمونه های موفق خارجی ساخته شده است و کارگردانی این رئالیتی شو بر عهده حامد میر فتاحی و تهیه کنندگی آن را امیر حسین بزرگ زادگان و محسن نجفی بر عهده دارند .

تا کنون کشورهای ژاپن ، استرالیا ، آلمان ، ایتالیا ، فرانسه ، اسپانیا ، هند و مکزیک ، اقدام به تولید برنامه جوکر کرده اند . 

در این برنامه برای اولین بار از دکور 360 درجه با پوشش تصویری بیش از چهل دوربین با قابلیت VAR تمامی دوربین ها در لحظه استفاده شده است . 

 

تیزر قسمت سوم 3 فصل دوم سریال رئالیتی شو جوکر

تیزر قسمت سوم 3 فصل دوم یک هفته قبل از انتشار قرار خواهد گرفت

 

 

توجه : فیلم نایس برای حفاظت از حقوق ناشر لینک دانلود رایگان را قرار نداده و صرفا دانلود قسمت سوم 3 فصل دوم رئالیتی شو جوکر با پرداخت مبلغی ناچیز بصورت شرعی ممکن هست .

 

با انتشار نظرات خود پیرامون قسمت سوم 3 فصل دوم سریال رئالیتی شو جوکر و یا عوامل ساخت آن در پایین این پست بازخوردتان را بیان کنید .

 

تاریخ : 1400.09.15
Free Download

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا