جستجو

سریال داریوش

دانلود تی ان تی قسمت 28 بیست و هشتم

قسمت 28 بیست و هشتم برنامه تی ان تی TNT دانلود برنامه تی ان تی با لینک مستقیم و در پنج کیفیت مختلف

  

قسمت 28 بیست و هشتم برنامه تی ان تی TNT با کارگردانی و اجرای حامد آهنگی منتشر می شود ؛ این سریال با ژانر خنده و سرگرمی برای مخاطب کودک و بزرگسال از طریق شبکه نمایش خانگی منتشر خواهد شد .

  

دانلود قسمت 28 بیست و هشتم تی ان تی 

تاریخ انتشار : بزودی

 

کیفیت 480   کیفیت 720

 

کیفیت 1080   کیفیت 1080HQ

 

کیفیت BLURY   تمام کیفیت ها 

 

 

دانلود رایگان تی ان تی قسمت 28

 


جدیدترین قسمت سریالهای در حال پخش


مسابقه نمایش خانگی تی ان تی چند قسمته ؟

تعداد قسمت های سریال تی ان تی TNT ، توسط حامد آهنگی ، دو فصل 25 قسمتی اعلام شده است . البته بعضا دیده شده که به علت برخی سانسورها ، تعداد قسمت ها کمتر و یا با کوتاهتر شدن زمان پخش در هر قسمت ، یک یا دو قسمت به تعداد ذکر شده ، اضافه می شود .  

برنامه نمایش خانگی تی ان تی چه روزهایی پخش میشه ؟

سریال مسابقه تی ان تی TNT در روزهای که اعلام شده ، منتشر می شود و اخبار مربوط به هر گونه تغییرات در روزهای پخش این سریال را در این بخش از سایت فیلم نایس پیگیری نمایید .  

خلاصه قسمت 28 بیست و هشتم برنامه تی ان تی 

تی ان تی یک شو جذاب سریالی است که فقط از ابتدا تا انتها می خندید و قصد دارد تا مخاطبان خود را از دغدغه های روزمره دور کرده و ساعاتی خوش را برای آنها رقم بزند . همان طور که از نام این برنامه مشخص است ، تی ان تی ، یعنی بمبی برای خنده . این مواد منفجره زندگی شما را متحول خواهد نمود . 

بازیگران قسمت 28 بیست و هشتم مجموعه تی ان تی TNT 

این شو نمایش خانگی ، توسط حامد آهنگی که یکی از محبوب ترین شو من ها است ، اجرا می شود و تماشا چیان و شرکت کنندگان مسابقه تی ان تی ، از میان افراد عادی هستند و البته شرکت کنندگان اصلی که در این چالش و رقابت طنز حاضر شده اند ، از میان ستارگان و چهره های مشهور هستند . 

حواشی برنامه تی ان تی TNT

برنامه تی ان تی که هم اکنون شما قسمت 28 بیست و هشتم آنرا مشاهده می کنید ، با اجرای حامد آهنگی و حضور هنرندان تلویزیون و سینما و ... اجرا و فیلمبرداری شده است .  

تیزر قسمت 28 بیست و هشتم برنامه تی ان تی TNT

تیزر قسمت 28 بیست و هشتم یک هفته قبل از انتشار قرار خواهد گرفت 

 

توجه : فیلم نایس برای حفاظت از حقوق ناشر لینک دانلود رایگان را قرار نداده و صرفا دانلود قسمت 28 بیست و هشتم تی ان تی TNT با پرداخت مبلغی ناچیز بصورت شرعی ممکن هست . 

با انتشار نظرات خود پیرامون قسمت 28 بیست و هشتم برنامه تی ان تی TNT و یا عوامل ساخت آن در پایین این پست بازخوردتان را بیان کنید .

فیلم و سریال تصادفی


1402.06.13
Free Download

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

توجه ! قسمت نهم در انتهای شب منتشر شد .