جستجو

سریال داریوش

دانلود سريال دفتر یادداشت قسمت نوزدهم 19

قسمت نوزدهم 19 سریال دفتر یادداشت Notebook دانلود سریال دفتر یادداشت با لینک مستقیم و در پنج کیفیت مختلف  

قسمت نوزدهم 19 سریال دفتر یادداشت Notebook با کارگردانی کیارش اسدی زاده منتشر می شود ؛ این سریال با ژانر کمدی برای مخاطب بزرگسال از طریق شبکه نمایش خانگی منتشر خواهد شد .

 

 دانلود قسمت نوزدهم 19 دفتر یادداشت

تاریخ انتشار : بزودی 

کیفیت 480   کیفیت 720

 

کیفیت 1080   کیفیت 1080HQ

 

کیفیت BLURY   تمام کیفیت ها 

 

 

 

قسمت 18 دفتر یادداشت

  قسمت 20 دفتر یادداشت  

تمام قسمتهای

 دفتر یادداشت

دانلود رايگان دفتر یادداشت نوزدهم 19

 

راهنمای کیفیت ها برای دانلود فیلم و سریال - فیلم نایس  کیفیت 480 : مناسب برای تماشا در تبلت و موبایل راهنمای کیفیت ها برای دانلود فیلم و سریال - فیلم نایس کیفیت 720 : مناسب برای تماشا در لپ‌تاپ و تبلت راهنمای کیفیت ها برای دانلود فیلم و سریال - فیلم نایس کیفیت 1080 : مناسب برای تماشا در تلویزیون راهنمای کیفیت ها برای دانلود فیلم و سریال - فیلم نایس
راهنمای دانلود سریال و فیلم با کیفیت های مناسب - فیلم نایس کیفیت 1080HQ : مناسب تلویزیون ها با پشتیبانی از این کیفیت و برخی از گوشی ها و لپ تاپ  راهنمای دانلود سریال و فیلم با کیفیت های مناسب - فیلم نایس کیفیت BLURY : مناسب برای تلویزیون و نمایشگرهای بزرگ راهنمای دانلود سریال و فیلم با کیفیت های مناسب - فیلم نایس

جدیدترین قسمت سریالهای در حال پخش


سریال نمایش خانگی دفتر یادداشت چند قسمت است ؟

تعداد قسمت های سریال دفتر یادداشت Notebook ، توسط کیارش اسدی زاده ، 16 تا 20 قسمت اعلام شده است . البته بعضا دیده شده که به علت برخی سانسورها ، تعداد قسمت ها کمتر و یا با کوتاهتر شدن زمان پخش در هر قسمت ، یک یا دو قسمت به تعداد ذکر شده ، اضافه می شود . 

سریال نمایش خانگی دفتر یادداشت چه روزهایی پخش می شود ؟

سریال دفتر یادداشت Notebook در روزهای بزودی که اعلام شده ، منتشر می شود و اخبار مربوط به هر گونه تغییرات در روزهای پخش این سریال را در این بخش از سایت فیلم نایس پیگیری نمایید .

خلاصه قسمت نوزدهم 19 سریال دفتر یادداشت

«دفتر یادداشت» سریالی جنایی فانتزی است و آقای عطاران و معجونی نقش دو قهرمان قصه را بازی می‌کنند.

بازیگران قسمت نوزدهم 19 مجموعه دفتر یادداشت Notebook

رضا عطاران و حسن معجونی در کنار چهره‌های جدید ، در قسمت نوزدهم 19 سریال دفتر یادداشت هنرمندی کرده اند .

  

حواشی سریال دفتر یادداشت Notebook و عوامل دفتر یادداشت

سریال دفتر یادداشت که هم اکنون شما قسمت نوزدهم 19 آنرا مشاهده می کنید ،کیارش اسدی‌زاده کارگردان سریال «دفتر یادداشت» با بازی رضا عطاران و حسن معجونی است.

اسدی‌زاده بیان کرد: درحال ساخت سریال جدیدی بنام «دفتر یادداشت» هستیم . رضا عطاران برای نخستین‌بار در یک اثر نمایش خانگی حضور دارد. پیش از این او در سریال «قلب یخی» بودند که به شکل دی.وی.دی منتشر می‌شد اما از زمان آغاز فعالیت پلتفرم‌ها برای اولین بار است که اودر سریالی درحوزه نمایش خانگی حضور دارد. به علت وجه کمدی سریال خط قرمزی جدی برای خود ترسیم کردیم تا برای خنداندن مردم دست به دامن هر نوع شوخی نشویم و این امر را نیز رعایت می‌کنیم.

تیزر قسمت نوزدهم 19 سریال دفتر یادداشت Notebook

تیزر قسمت نوزدهم 19 یک هفته قبل از انتشار قرار خواهد گرفت

 

بیننده عزیز قسمت نوزدهم 19 دفتر یادداشت Notebook خواهشمندیم با دانلود قانونی و خرید فیلم و سریال ها از سایت فیلم نایس ، با مبلغی ناچیز ، از تولید کنندگان آثار در این زمینه حمایت نمایید .  

با انتشار نظرات خود پیرامون قسمت نوزدهم 19 سریال دفتر یادداشت Notebook و یا عوامل ساخت آن در پایین این پست بازخوردتان را بیان کنید .

 سایر قسمتهای دفتر یادداشت  : 1 ، 2 ، 3 ، 4 ، 5 ، 6 ، 7 ، 8 ، 9 ، 10 ، 11 ، 12 ، 13 ، 14 ، 15 ، 16 ، 17 ، 18 ، 19 ، 20 

فیلم و سریال تصادفی


1402.07.18
Free Download

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

توجه ! قسمت نهم در انتهای شب منتشر شد .