جستجو

سریال قبله عالم

دانلود فيلم سينمايي دیدن این فیلم جرم است

سریال میدان سرخ
سریال خاتون
سریال زخم کاری

دانلود فیلم دیدن این فیلم جرم است

 

 

دانلود فیلم سینمایی دیدن این فیلم جرم است

 

تاریخ انتشار : 25 فروردین 1400

  

کیفیت 480

 

کیفیت 720

 

کیفیت 1080

 

همه کیفیت ها

 

 

دانلود فیلم سینمایی دیدن این فیلم جرم است

 

 دانلود فیلم سینمایی دیدن این فیلم جرم است به کارگردانی رضا زهتابچیان با لینک مستقیم

 

لینک مستقیم دانلود فیلم دیدن این فیلم جرم است با پنج کیفیت : کیفیت 480 و کیفیت 720 و کیفیت 1080 و کیفیت 1080 HQ و کیفیت BLURAY

 

نام : فیلم سینمایی دیدن این فیلم جرم است | موضوع فیلم سینمایی دیدن این فیلم جرم است : درام /سیاسی | سال انتشار فیلم سینمایی دیدن این فیلم جرم است : 1399

 

اسامی بازیگران فیلم سینمایی دیدن این فیلم جرم است

 

امیر آقایی ، لینده کیانی ، حسین پاکدل ، حمیدرضا پگاه ، محمود پاک نیت ، احسان امانی ، مهدی زمین پرداز

 

کارگردان فیلم سینمایی دیدن این فیلم جرم است : رضا زهتابچیان | ژانر فیلم سینمایی دیدن این فیلم جرم است : سیاسی / درام

 

مدت زمان فیلم سینمایی دیدن این فیلم جرم است : 90 دقیقه 

 

 

خلاصه داستان فیلم سینمایی دیدن این فیلم جرم است :

 

فیلم نایس : «دیدن این فیلم جرم است» فقط یک فیلم پنج دقیقه‌ای می‌خواستم تا بعداً بتونم از زنم و دخترم دفاع کنم، ولی امونم ندادند... صدای آژیراشون داره نزدیک تر می‌شه... الان مثل مور و ملخ می‌ریزن اینجا...

 

تیزر فیلم سینمایی دیدن این فیلم جرم است

 

 

 

تصاویر فیلم سینمایی دیدن این فیلم جرم است

 

دانلود رایگان دیدن این فیلم جرم است

 

دانلود دیدن این فیلم جرم است

 

دیدن این فیلم جرم است دانلود رایگان

 

حواشی و سایر عوامل فیلم سینمایی دیدن این فیلم جرم است

 

تهیه کننده : محمدرضا شفاه ، ساخت تیزر : علی گورانی

 

 

سیدمصطفی حسینی مدیرعامل موسسه «بهمن سبز» حوزه_هنری درباره آغاز اکران فیلم سینمایی «دیدن این فیلم جرم است!» گفت: «دیدن این فیلم جرم است!» به کارگردانی رضا زهتابچیان هدیه ما به سینما برای تزریق روح تازه است و امیدواریم قدر این هدیه دوستانه دانسته شود.

وی افزود: ما به عنوان سینمادار و پخش کننده، طی ماه‌های اخیر جلسات متعدد صنفی را با اهالی سینما گذاشتیم تا همگی برای احیای سینما و بازگشت رونق به آن کمک کنیم، اما متاسفانه عملاً اتفاقی نیافتاد.

این مدیر سینمایی ادامه داد: با این وجود ما در حوزه هنری دست روی دست نگذاشتیم و برای باورمان به سینمای ایران وارد عمل شدیم و چه در حوزه سالن سینما – علیرغم آنکه با پیگیری‌های متعدد همچنان وضعیت تغییر گروه شغلی سینماها نامعلوم است – به محض تغییر وضعیت شهرها به حالت زرد، دستور بازگشایی سینماهایمان را دادیم و از ابتدای هفته اخیر سینماهای ما در اکثر استان‌ها به روی مخاطبان باز است.

حسینی مطرح کرد: در عرصه پخش فیلم و تامین محتوای جذاب نیز پیش قدم شدیم و وقتی دیدیم سینماها بیش از ۳ ماه است با فیلم‌های تکراری و عملاً بدون محتوا روبه‌رو هستند، تصمیم به اکران فیلم خود گرفتیم و علیرغم ریسک‌های متداول، از امروز نمایش عمومی فیلم سینمایی «دیدن این فیلم جرم است!» را در سینماها آغاز کردیم.

مدیرعامل «بهمن سبز» در پاسخ به این سوال که پیش بینی شما از استقبال مخاطبان در این شرایط چیست، اظهار کرد: با توجه به ویژگی‌های خاص این فیلم و انتظاری که مخاطبان از دیرباز برای تماشای آن می‌کشیدند، تصور ما این است که در همین شرایط هم فیلم به مرور با استقبال خوبی مواجه خواهد شد و چه بسا رکورد فروش فیلم‌های دوران کرونا را هم بشکند.

وی افزود: این در حالی است که ما سینماهای بخش خصوصی را به دلیل تعطیلی نداریم و من از آن‌ها دعوت می‌کنم اگر بنای احیای سینما را داریم نباید چشم انتظار به بیرون داشته باشیم و باید خود وارد عمل شویم. امیدوارم نمایش این فیلم جسورانه فتح بابی شود تا دیگر پخش‌کنندگان و تهیه‌کنندگان نیز ترس را کنار بگذارند و فیلم‌های جدید وارد چرخه اکران کنند.

انتشار تیزر فیلم سینمایی دیدن این فیلم جرم است همزمان با آغاز اکران

همزمان با آغاز اکران فیلم سینمایی «دیدن این فیلم جرم است» به کارگردانی رضا زهتابچیان در سینماها، تیزر این فیلم منتشر شد.

فیلم سینمایی «دیدن این فیلم جرم است» که بحث‌برانگیزترین فیلم جشنواره فجر سی و هفتم بود، بعد از اکران در جشنواره به دلایل نامعلوم به محاق توقیف رفت و بعد از گذشت دو سال از امروز چهارشنبه به اکران سینمایی رسید.

«دیدن این فیلم جرم است» هم اکنون در سینماهای ۱۹ استان کشور و تمامی شهرهای با وضعیت زرد بازگشایی شده و بلیت آن از طریق سامانه ها قابل تهیه است.

سینماهای تهران و مازندران نیز بلافاصله بعد از تغییر وضعیت این مناطق و بهبود نسبی کرونا به جمع اکران کنندگان این فیلم اضافه خواهند شد.

گفتنی است فیلم سینمایی «دیدن این فیلم جرم است» به تهیه‌کنندگی محمدرضا شفاه و کارگردانی رضا زهتابچیان با هنرنمایی امیر آقایی، لیندا کیانی، حسین پاکدل و نقش‌آفرینی مهدی زمین‌پرداز سیاسی‌ترین فیلم دهه نود سینمای ایران است که پس از اکران در جشنواره فجر سی و هفتم با واکنش های گسترده و متفاوتی روبرو شد.

ساخت تیزر را علی گورانی برعهده داشته است و پخش فیلم توسط موسسه بهمن سبز حوزه هنری انجام می شود.

آغاز اکران دیدن این فیلم جرم است از ۱۷ دی‌ماه و رونمایی از پوستر اصلی فیلم

سرانجام فیلم‌سینمایی «دیدن این فیلم جرم است!» از چهارشنبه ۱۷ دی‌ماه روی پرده سینماهای سراسر کشور می‌رود.

فیلم ‌سینمایی «دیدن این فیلم جرم است!» به تهیه‌کنندگی محمدرضا شفاه و کارگردانی رضا زهتابچیان پس از یکسال توقیف، از چهارشنبه ۱۷ دی‌ماه به طور همزمان در سینماهای ۱۹ استان کشور توسط موسسه  بهمن سبز حوزه هنری اکران می‌شود.

«دیدن این فیلم جرم است!» با هنرنمایی امیر آقایی، لیندا کیانی، حسین پاکدل، حمیدرضا پگاه، محمود پاک نیت، احسان امانی و نقش‌آفرینی متفاوت مهدی زمین‌پرداز، سیاسی‌ترین فیلم دهه نود سینمای ایران است که پس از نمایش در جشنواره فیلم فجر سی و هفتم با واکنش‌های گسترده و متفاوتی روبرو شده و سپس به مدت یک سال به محاق توقیف رفت.

در آستانه اکران فیلم سینمایی «دیدن این فیلم جرم است!» از پوستر اصلی این فیلم نیز که توسط دانیال فرخ طراحی شده است، رونمایی شد.

گفتنی است هم اکنون سینماهای تمامی شهرهای با وضعیت زرد بازگشایی شده و سینماهای استان تهران و مازندران نیز بلافاصله پس از بهبود نسبی بیماری کرونا در این مناطق به جمع اکران فیلم «دیدن این فیلم جرم است!» اضافه خواهند شد.

 

 

Danlod Film Irani, بازیگران فیلم دیدن این فیلم جرم است, دانلود تله فیلم دیدن این فیلم جرم است, دانلود فیلم ایرانی, دانلود فیلم جدید, دانلود فیلم دیدن این فیلم جرم است با کیفیت 1080p, دانلود دیدن این فیلم جرم است, دانلود مستقیم فیلم دیدن این فیلم جرم است, فیلم دیدن این فیلم جرم است, فیلم دیدن این فیلم جرم است 720p HD, فیلم دیدن این فیلم جرم است رایگان, دیدن این فیلم جرم است, نسخه اصلی فیلم دیدن این فیلم جرم است,

دانلود فیلم دیدن این فیلم جرم است با کیفیت 480 ,دانلود فیلم دیدن این فیلم جرم است با کیفیت 720 ,دانلود فیلم دیدن این فیلم جرم است با کیفیت 1080 HQ, دانلود فیلم دیدن این فیلم جرم است با کیفیت BLURAY, دانلود رایگان فیلم دیدن این فیلم جرم است ,خلاصه داستان فیلم دیدن این فیلم جرم است,دانلود فیلم خارجی,دانلود فیلم با کیفیت عالی,دانلود فیلم ترسناک,دانلود فیلم اکشن,دانلود فیلم مهیج,دانلود فیلم سانسور شده,دانلود فیلم درام,دانلود فیلم عاشقانه,دانلود فیلم خانوادگی,

 

 

بنا به درخواست صاحب اثر لینکهای دانلود رایگان حذف گردید و لینک قانونی و حلال اضافه شد

 

 

شب های مافیا
  • سريال قبله عالم قسمت چهارم 4
  • سريال میدان سرخ قسمت دوم 2
  • سريال خاتون قسمت هفتم 7
  • سريال شب هاي مافيا سري سوم قسمت دهم 10
  • سريال پیشگو قسمت نوزدهم 19
  • سريال نارگیل قسمت سوم 3
  • فیلم پریسا
  • فیلم بوتاکس
تاریخ : 1399.10.20
Free Download
دسته بندی :  دانلود فیلم ایرانی

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا