جستجو

سریال جیران

سريال منتالیست قسمت سوم 3

قسمت سوم 3 سریال منتالیست mentalist دانلود سریال منتالیست با لینک مستقیم و در پنج کیفیت مختلف  

قسمت سوم 3 سریال منتالیست mentalist با کارگردانی سینا مهدوی منتشر می شود ؛ این سریال با ژانر هیجانی و بازی هوش برای مخاطب بزرگسال از طریق شبکه نمایش خانگی منتشر خواهد شد . 

  

دانلود قسمت سوم 3 سریال منتالیست 

تاریخ انتشار : شنبه 12 فروردین 1402 

کیفیت 480   کیفیت 720

 

کیفیت 1080   کیفیت 1080HQ

 

کیفیت BLURY

 

منتالیست قسمت 3

 

 

 

راهنمای کیفیت ها برای دانلود فیلم و سریال - فیلم نایس  کیفیت 480 : مناسب برای تماشا در تبلت و موبایل راهنمای کیفیت ها برای دانلود فیلم و سریال - فیلم نایس کیفیت 720 : مناسب برای تماشا در لپ‌تاپ و تبلت راهنمای کیفیت ها برای دانلود فیلم و سریال - فیلم نایس کیفیت 1080 : مناسب برای تماشا در تلویزیون راهنمای کیفیت ها برای دانلود فیلم و سریال - فیلم نایس
راهنمای دانلود سریال و فیلم با کیفیت های مناسب - فیلم نایس کیفیت 1080HQ : مناسب تلویزیون ها با پشتیبانی از این کیفیت و برخی از گوشی ها و لپ تاپ  راهنمای دانلود سریال و فیلم با کیفیت های مناسب - فیلم نایس کیفیت BLURY : مناسب برای تلویزیون و نمایشگرهای بزرگ راهنمای دانلود سریال و فیلم با کیفیت های مناسب - فیلم نایس

 

 دانلود غير رايگان منتالیست قسمت سوم 3

 • فیلم کت چرمی Kote charmy
 • دانلود سريال گناه فرشته قسمت نهم 9
 • دانلود سريال دفتر یادداشت قسمت سيزدهم 13
 • سريال شب آهنگی فصل سوم - دانلود قسمت اول تا آخر
 • گناه فرشته
 • دانلود رايگان سريال نیسان آبی2 قسمت سيزدهم 13
 • دانلود سريال مرداب قسمت بيستم 20
 • سریال ناتو قسمت 9
 • دانلود سريال داوینچیز قسمت دوازدهم 12
 • پوست شیر
 • زودیاک - فصل دوم - دانلود قسمت دوم
 • دانلود سريال پدر خوانده فصل سوم قسمت اول 1
 • اسکار رئالیتی شو - دانلود قسمت اول تا آخر
 • سريال شب آهنگی فصل سوم - دانلود قسمت اول تا آخر
 • سریال سقوط

سریال نمایش خانگی منتالیست چند قسمته ؟

تعداد قسمت های سریال منتالیست mentalist ، توسط سینا مهدوی ، سی قسمت اعلام شده است . البته بعضا دیده شده که به علت برخی سانسورها ، تعداد قسمت ها کمتر و یا با کوتاهتر شدن زمان پخش در هر قسمت ، یک یا دو قسمت به تعداد ذکر شده ، اضافه می شود .  

سریال نمایش خانگی منتالیست چه روزهایی پخش میشه ؟

سریال منتالیست mentalist در روزهای شنبه‌ ۸ صبح که اعلام شده ، منتشر می شود و اخبار مربوط به هر گونه تغییرات در روزهای پخش این سریال را در این بخش از سایت فیلم نایس پیگیری نمایید . 

خلاصه قسمت سوم 3 سریال منتالیست 

شوی منتالیست مجموعه‌ای از لحظات ناب و هیجان‌انگیز حضور منتالیست مشهور، سعید فتحی‌ روشن در بین مردم و بازی با هوش آنها است. در این مجموعه قرار است چیزهایی را با چشم خود ببینید که باور نمی‌کنید و اتفاقاتی غیر معمول ولی واقعی را تجربه نمایید . این شو با نیروهای ماورایی ، زنده کردن مردگان ، احضار روح و ... سر و کار ندارد ولی هزاران مرتبه بهتر ، ذهن مخاطب را به چالش می کشد . 

بازیگران قسمت سوم 3 مجموعه منتالیست mentalist 

سعید فتحی‌ روشن با همراهی مردم عادی در قسمت سوم 3 سریال منتالیست در کافه های شهر هنرمندی کرده اند . 

حواشی سریال منتالیست mentalist

سریال منتالیست که هم اکنون شما قسمت سوم 3 آنرا مشاهده می کنید ،با اجرای سعید فتحی روشن است که او را از برنامه عصر جدید می شناسید . در این مجموعه ، سعید فتحی روشن ، دست به کارهایی زده که در ظاهر بسیار عجیب هستند و خارق العاده ولی در اصل بازی های ساده ای هستند که با ذهن افراد می شود . در قسمت پایانی این مجموعه ، سعید فتحی روشن قصد دارد راز یکی از کارهایش را فاش کرده و به همگان نشان دهد که موضاعات پیچیده ای که ذهن تصور می کند ، اصلا پیچیده و عجیب نیستند و بسیار معمول و ساده می باشند . 

تیزر قسمت سوم 3 سریال منتالیست mentalist

تیزر قسمت سوم 3 یک هفته قبل از انتشار قرار خواهد گرفت 

 

توجه : فیلم نایس برای حفاظت از حقوق ناشر لینک دانلود رایگان را قرار نداده و صرفا دانلود قسمت سوم 3 منتالیست mentalist با پرداخت مبلغی ناچیز بصورت شرعی ممکن هست . 

با انتشار نظرات خود پیرامون قسمت سوم 3 سریال منتالیست mentalist و یا عوامل ساخت آن در پایین این پست بازخوردتان را بیان کنید .

 

سایر قسمتهای منتالیست : 1 ، 2 ، 3 ، 4 ، 5 ، 6 ، 7 ، 8 ، 9 ، 10 ، 11 ، 12 ، 13 ، 14 ، 15 ، 16 ، 17 ، 18 ، 19 ، 20 ، 21 ، 22 و 23

24 ، 25 ، 26 ، 27 ، 28 ، 29 ، 30 ، 31 ، 32 ، 33 ، 34 ، 35 ، 36 ، 37 ، 38 ، 39 ، 40 ، 41 ، 42 ، 43 ، 44 ، 45 ، 46 ، 47 ، 48 ، 49 ، 50

 

1402.01.11
Free Download

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

توجه ! قسمت اول سریال سو و شون بزودی منتشر خواهد شد