جستجو

سریال جنگل آسفالت

سريال پسر دلفینی - دانلود قسمت اول تا آخر

فیلم نایس : سریال پسر دلفینی pesare dolfiny - تمام قسمت ها - « پسر دلفینی » عنوان اثری در حوزه نمایش خانگی به کارگردانی محمد خیراندیش است که فیلمبرداری و امور فنی آن انجام شده و قسمت جدید پسر دلفینی ، پس از طی چند مرحله ، از فیلم نایس منتشر خواهد شد . در این مطلب علاوه بر قراردادن لینک قسمت اول تا قسمت آخر سریال پسر دلفینی pesare dolfiny ، می توانید اطلاعاتی در رابطه با خلاصه سریال پسر دلفینی و صداپیشگان و عوامل پسر دلفینی و همچنین زمان پخش سریال پسر دلفینی کسب نمایید . 

 

 دانلود قسمت ششم 6 پسر دلفینی

تاریخ انتشار : شنبه 1 اردیبهشت 1403 

کیفیت 480   کیفیت 720

 

کیفیت 1080   کیفیت 1080HQ

 

کیفیت BLURY   تمام کیفیت ها 

 

دانلود رایگان پسر دلفینی قسمت 6

 

 

 

دانلود قسمت پنجم 5 پسر دلفینی

تاریخ انتشار : 25 فروردین 1403

 

کیفیت 480   کیفیت 720

 

کیفیت 1080   کیفیت 1080HQ

 

کیفیت BLURY   تمام کیفیت ها 

 

قسمت پنجم پسر دلفینی

 

 

 دانلود قسمت چهارم 4 پسر دلفینی

تاریخ انتشار : 17 فروردین 1403

 

کیفیت 480   کیفیت 720

 

کیفیت 1080   کیفیت 1080HQ

 

کیفیت BLURY   تمام کیفیت ها 

 

قسمت چهارم پسر دلفینی

 

 

دانلود قسمت سوم 3 پسر دلفینی

تاریخ انتشار : 11 فروردین 1403

 

کیفیت 480   کیفیت 720

 

کیفیت 1080   کیفیت 1080HQ

 

کیفیت BLURY   تمام کیفیت ها 

 

پسر دلفینی قسمت 3

 

 

دانلود قسمت دوم 2 پسر دلفینی

تاریخ انتشار : شنبه 4 فروردین 1403

 

کیفیت 480   کیفیت 720

 

کیفیت 1080   کیفیت 1080HQ

 

کیفیت BLURY   تمام کیفیت ها 

 

 

دانلود رایگان پسر دلفینی قسمت 2

 

 دانلود قسمت اول 1 پسر دلفینی

تاریخ انتشار : شنبه 26 اسفند 1402

 

کیفیت 480   کیفیت 720

 

کیفیت 1080   کیفیت 1080HQ

 

کیفیت BLURY   تمام کیفیت ها 

 

 

دانلود رایگان پسر دلفینی قسمت 1

 

سريال پسر دلفینی - دانلود رايگان تمامي قسمتهاي پسر دلفینی

راهنمای کیفیت ها برای دانلود فیلم و سریال - فیلم نایس فیلم نایس : راهنمای کیفیت‌ها برای دانلود سریال پسر دلفینی راهنمای کیفیت ها برای دانلود فیلم و سریال - فیلم نایس
راهنمای کیفیت ها برای دانلود فیلم و سریال - فیلم نایس  کیفیت 480 : مناسب برای تماشا در تبلت و موبایل راهنمای کیفیت ها برای دانلود فیلم و سریال - فیلم نایس کیفیت 720 : مناسب برای تماشا در لپ‌تاپ و تبلت راهنمای کیفیت ها برای دانلود فیلم و سریال - فیلم نایس کیفیت 1080 : مناسب برای تماشا در تلویزیون راهنمای کیفیت ها برای دانلود فیلم و سریال - فیلم نایس
راهنمای دانلود سریال و فیلم با کیفیت های مناسب - فیلم نایس کیفیت 1080HQ : مناسب تلویزیون ها با پشتیبانی از این کیفیت و برخی از گوشی ها و لپ تاپ  راهنمای دانلود سریال و فیلم با کیفیت های مناسب - فیلم نایس کیفیت BLURY : مناسب برای تلویزیون و نمایشگرهای بزرگ راهنمای دانلود سریال و فیلم با کیفیت های مناسب - فیلم نایس

سریال نمایش خانگی پسر دلفینی چند قسمته ؟

تعداد قسمت های سریال پسر دلفینی pesare dolfiny ، توسط محمد خیراندیش ، 25 تا 30 قسمت اعلام شده است . البته بعضا دیده شده که به علت برخی سانسورها ، تعداد قسمت ها کمتر و یا با کوتاهتر شدن زمان پخش در هر قسمت ، یک یا دو قسمت به تعداد ذکر شده ، اضافه می شود .  

سریال نمایش خانگی پسر دلفینی چه روزهایی پخش میشه ؟

سریال پسر دلفینی pesare dolfiny در روزهای که اعلام شده ، منتشر می شود و اخبار مربوط به هر گونه تغییرات در روزهای پخش این سریال را در این بخش از سایت فیلم نایس پیگیری نمایید . 

عوامل سریال پسر دلفینی pesare dolfiny و حواشی پسر دلفینی

عوامل یک سریال اولین سوالی است که مخاطب ها در رابطه با آن سریال می پرسند. سریال پسر دلفینی pesare dolfiny را محمد خیراندیش کارگردانی کرده است . سبک کاری محمد خیراندیش به گونه ای است که طرفداران بسیاری در فیلم و سریال های کوتاه بلند خود دارد ، حال باید منتظر باشیم که ببینیم سریال پسر دلفینی هم مانند دیگر کارهای این کارگردان مطرح تاثیرگذار خواهد بود ، یا خیر ! در لیست صداپیشگان سریال پسر دلفینی نام صداپیشگان مطرحی به چشم می خورد . حامد عزیزی از جمله صداپیشگانی هستند که در سریال پسر دلفینی نقش آفرینی می کنند ؛ البته برخی از چهره های هنری جوان نیز در قسمتهای مجموعه پسر دلفینی ، هنرمندی و درخشیده اند .

ژانر سریال پسر دلفینی pesare dolfiny 

داستان یک سریال درصورتی جذاب و مخاطب پسند خواهد بود که عوامل و صداپیشگان در هر قسمت از سریال پسر دلفینی به خوبی وظایف خود را انجام دهند و مخاطب را برای تماشا و انتظار دیدن قسمت بعدی یک سریال و فیلم ، تحریک نمایند . بر اساس توضیحات محمد خیراندیش که کارگردان مجموعه نمایش خانگی پسر دلفینی است ، سریال پسر دلفینی توانایی لازم برای این منظور را دارد . گاهی اوقات یک سریال برای گروه خاصی از افراد مثلا کودکان یا جوانان و نوجوانان و یا خانم ها و یا آقایان و ... تهیه و تولید می شود و گاهی نیز یک سریال ، کلیه افراد با رده های سنی مختلف و بدون تفکیک جنسیتی را پوشش می دهد .  سریال ها با ژانر و موضوعات متفاوت ، بیننده خود را تعیین می کنند و بعضا دیده شده موضوعات اجتماعی ، عاشقانه ، اکشن و همچنین موضوعات روز در یک جامعه ، مخاطبان بیشتری دارند . سریال پسر دلفینی با موضوع کودک نیز از این امر مستثنی نیست و مخاطب خود را شناسایی و ارضا می کند .

خلاصه داستان سریال پسر دلفینی : پسر دلفینی، داستان پسربچه‌ای است که طی یک سانحه هوایی بعد از سقوط هواپیما به دریا پرتاب می‌شود و زندگی جدیدی را با دلفین‌ها و حیوانات آبزی شروع می‌کند اما بعد از گذشت زمان از دریا وارد جزیره‌ای در جنوب کشور ایران می‌شود و به دنبال مادرش می‌گردد. پسر دلفینی، پسرِ مادر شجاع و فداکاری است که بعد از مادرش مسیر او را طی می‌کند و با شعار “برای مردم” در مسیر نجات دنیا قدم برمی‌دارد. 

پیش بینی می شود به علت جذاب بودن این سریال ، همین موضوع باعث افزایش روز به روزی مخاطب ها و طرفداران این سریال شود از این رو به شما پیشنهاد می دهیم که از همان قسمت ابتدایی سریال پسر دلفینی را دنبال کنید. 

شروع پخش سریال پسر دلفینی pesare dolfiny 

مهمترین سوال بازدیدکنندگان فیلم نایس این است که سریال پسر دلفینی pesare dolfiny کی پخش می شود ؟ در پاسخ باید گفت ، فیلم برداری سریال پسر دلفینی pesare dolfiny از چندین ماه قبل استارت خورده است و همچنان مراحل تولید و سایر مراحل کار ادامه دارد . اولین قسمت این سریال بزودی از شبکه نمایش خانگی و سایت فیلم نایس پخش خواهد شد . انتظار می رود که سریال پسر دلفینی به دلیل حضور صداپیشگان مطرح و موضوع جالب و جدید ، در همان قسمت های ابتدایی طرفداران بسیاری را به سمت خود جذب کند .  

تیزر پسر دلفینی pesare dolfiny

جدیدترین تریلر ( آنونس ) پخش شده از این مجموعه را می توانید تماشا یا دانلود کنید

 

بیننده عزیز سریال پسر دلفینی pesare dolfiny خواهشمندیم با دانلود قانونی و خرید فیلم و سریال ها از سایت فیلم نایس ، با مبلغی ناچیز ، از تولید کنندگان آثار در این زمینه حمایت نمایید .  

اگر شما نیز از طرفداران این سریال هستید یا آنرا مشاهده کردید ، می توانید نظرات خود را درباره سریال پسر دلفینی pesare dolfiny پایین این مطلب به اشتراک بگذارید . همچنین با ذخیره کردن این مطلب آخرین قسمت را زودتر از بقیه دانلود کنید .

 

1402.12.26
Free Download

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

توجه ! قسمت اول پدرخوانده فصل سوم منتشر شد .