جستجو

سریال جنگل آسفالت

سريال همزاد من - دانلود قسمت اول تا آخر

فیلم نایس : سریال همزاد من hamzad e man - تمام قسمت ها - « همزاد من » عنوان اثری در حوزه نمایش خانگی به کارگردانی مسعود حقی است که فیلمبرداری و امور فنی آن انجام شده و قسمت جدید همزاد من ، پس از طی چند مرحله ، از فیلم نایس منتشر خواهد شد . در این مطلب علاوه بر قراردادن لینک قسمت اول تا قسمت آخر سریال همزاد من hamzad e man ، می توانید اطلاعاتی در رابطه با خلاصه سریال همزاد من و بازیگران و عوامل همزاد من و همچنین زمان پخش سریال همزاد من کسب نمایید . 

 

 دانلود قسمت ششم 6 همزاد من

تاریخ انتشار : دوشنبه 27 فروردین 1403

کیفیت 480   کیفیت 720

 

کیفیت 1080   کیفیت 1080HQ

 

کیفیت BLURY   تمام کیفیت ها 

 

دانلود رایگان سریال همزاد من قسمت 6

 

 

 دانلود قسمت پنجم 5 همزاد من

تاریخ انتشار : 24 فروردین 1403

 

کیفیت 480   کیفیت 720

 

کیفیت 1080   کیفیت 1080HQ

 

کیفیت BLURY   تمام کیفیت ها 

 

همزاد من قسمت 4

 

 

 دانلود قسمت چهارم 4 همزاد من

تاریخ انتشار : 18 فروردین 1403

 

کیفیت 480   کیفیت 720

 

کیفیت 1080   کیفیت 1080HQ

 

کیفیت BLURY   تمام کیفیت ها 

 

همزاد من قسمت 4

 

 

 دانلود قسمت سوم 3 همزاد من

تاریخ انتشار : پنجشنبه 9 فروردین 1403 

کیفیت 480   کیفیت 720

 

کیفیت 1080   کیفیت 1080HQ

 

کیفیت BLURY   تمام کیفیت ها 

 

 

دانلود رایگان همزاد من قسمت 3

 

 دانلود قسمت دوم 2 همزاد من

تاریخ انتشار : دوشنبه 5 فروردین 1403

کیفیت 480   کیفیت 720

 

کیفیت 1080   کیفیت 1080HQ

 

کیفیت BLURY   تمام کیفیت ها 

 

 

دانلود رایگان همزاد من قسمت 2 - دوم

 

 دانلود قسمت اول 1 همزاد من

تاریخ انتشار : پنجشنبه 2 فروردین 1403

کیفیت 480   کیفیت 720

 

کیفیت 1080   کیفیت 1080HQ

 

کیفیت BLURY   تمام کیفیت ها 

 

 

همزاد من دانلود رايگان قسمت اول 1

 

راهنمای کیفیت ها برای دانلود فیلم و سریال - فیلم نایس فیلم نایس : راهنمای کیفیت‌ها برای دانلود سریال همزاد من راهنمای کیفیت ها برای دانلود فیلم و سریال - فیلم نایس
راهنمای کیفیت ها برای دانلود فیلم و سریال - فیلم نایس  کیفیت 480 : مناسب برای تماشا در تبلت و موبایل راهنمای کیفیت ها برای دانلود فیلم و سریال - فیلم نایس کیفیت 720 : مناسب برای تماشا در لپ‌تاپ و تبلت راهنمای کیفیت ها برای دانلود فیلم و سریال - فیلم نایس کیفیت 1080 : مناسب برای تماشا در تلویزیون راهنمای کیفیت ها برای دانلود فیلم و سریال - فیلم نایس
راهنمای دانلود سریال و فیلم با کیفیت های مناسب - فیلم نایس کیفیت 1080HQ : مناسب تلویزیون ها با پشتیبانی از این کیفیت و برخی از گوشی ها و لپ تاپ  راهنمای دانلود سریال و فیلم با کیفیت های مناسب - فیلم نایس کیفیت BLURY : مناسب برای تلویزیون و نمایشگرهای بزرگ راهنمای دانلود سریال و فیلم با کیفیت های مناسب - فیلم نایس

 

سریال نمایش خانگی همزاد من چند قسمته ؟

تعداد قسمت های سریال همزاد من hamzad e man ، توسط مسعود حقی ، 25 تا 30 قسمت اعلام شده است . البته بعضا دیده شده که به علت برخی سانسورها ، تعداد قسمت ها کمتر و یا با کوتاهتر شدن زمان پخش در هر قسمت ، یک یا دو قسمت به تعداد ذکر شده ، اضافه می شود .  

سریال نمایش خانگی همزاد من چه روزهایی پخش میشه ؟

سریال همزاد من hamzad e man در روزهای که اعلام شده ، منتشر می شود و اخبار مربوط به هر گونه تغییرات در روزهای پخش این سریال را در این بخش از سایت فیلم نایس پیگیری نمایید . 

عوامل سریال همزاد من hamzad e man  و حواشی همزاد من

عوامل یک سریال اولین سوالی است که مخاطب ها در رابطه با آن سریال می پرسند. سریال همزاد من hamzad e man را مسعود حقی کارگردانی کرده است . سبک کاری مسعود حقی به گونه ای است که طرفداران بسیاری در فیلم و سریال های کوتاه بلند خود دارد ، حال باید منتظر باشیم که ببینیم سریال همزاد من هم مانند دیگر کارهای این کارگردان مطرح تاثیرگذار خواهد بود ، یا خیر ! در لیست بازیگران سریال همزاد من نام بازیگران مطرحی به چشم می خورد . پژمان بازغی و حمید فراهانی راد به همراه همزادشان با اجرای هیجانی یوسف تیموری از جمله بازیگرانی هستند که در سریال همزاد من نقش آفرینی می کنند ؛ البته برخی از چهره های هنری جوان نیز در قسمتهای مجموعه همزاد من ، هنرمندی و درخشیده اند .

ژانر سریال همزاد من hamzad e man  

داستان یک سریال درصورتی جذاب و مخاطب پسند خواهد بود که عوامل و بازیگران در هر قسمت از سریال همزاد من به خوبی وظایف خود را انجام دهند و مخاطب را برای تماشا و انتظار دیدن قسمت بعدی یک سریال و فیلم ، تحریک نمایند . بر اساس توضیحات مسعود حقی که کارگردان مجموعه نمایش خانگی همزاد من است ، سریال همزاد من توانایی لازم برای این منظور را دارد . گاهی اوقات یک سریال برای گروه خاصی از افراد مثلا کودکان یا جوانان و نوجوانان و یا خانم ها و یا آقایان و ... تهیه و تولید می شود و گاهی نیز یک سریال ، کلیه افراد با رده های سنی مختلف و بدون تفکیک جنسیتی را پوشش می دهد .  سریال ها با ژانر و موضوعات متفاوت ، بیننده خود را تعیین می کنند و بعضا دیده شده موضوعات اجتماعی ، عاشقانه ، اکشن و همچنین موضوعات روز در یک جامعه ، مخاطبان بیشتری دارند . سریال همزاد من با موضوع سرگرمی و کمدی نیز از این امر مستثنی نیست و مخاطب خود را شناسایی و ارضا می کند .

خلاصه داستان سریال همزاد من : خلاصه برنامه جنجالی مسابقه همزاد من ، در واقع تلاش و رقابت بین دو گروه از افراد مطرح کشور به همراه همزادشان با اجرای یوسف تیموری است . جایزه مسابقه جنجالی همزاد من ، ۱۲۰ میلیون تومان پول نقد است که شرکت کنندگان برای بردن آن به رقابتی تنگاتنگ با یکدیگر خواهند پرداخت . باید منتظر ماند و دید که چه کسی با همزادش با انجام چه کارهایی برنده این مسابقه و این جایزه خواهند بود که 000 

پیش بینی می شود به علت جذاب بودن این سریال ، همین موضوع باعث افزایش روز به روزی مخاطب ها و طرفداران این سریال شود از این رو به شما پیشنهاد می دهیم که از همان قسمت ابتدایی سریال همزاد من را دنبال کنید. 

شروع پخش سریال همزاد من hamzad e man  

مهمترین سوال بازدیدکنندگان فیلم نایس این است که سریال همزاد من hamzad e man کی پخش می شود ؟ در پاسخ باید گفت ، فیلم برداری سریال همزاد من hamzad e man از چندین ماه قبل استارت خورده است و همچنان مراحل تولید و سایر مراحل کار ادامه دارد . اولین قسمت این سریال بزودی از شبکه نمایش خانگی و سایت فیلم نایس پخش خواهد شد . انتظار می رود که سریال همزاد من به دلیل حضور بازیگران مطرح و موضوع جالب و جدید ، در همان قسمت های ابتدایی طرفداران بسیاری را به سمت خود جذب کند .  

تیزر همزاد من hamzad e man

جدیدترین تریلر ( آنونس ) پخش شده از این مجموعه را می توانید تماشا یا دانلود کنید

 

بیننده عزیز سریال همزاد من hamzad e man خواهشمندیم با دانلود قانونی و خرید فیلم و سریال ها از سایت فیلم نایس ، با مبلغی ناچیز ، از تولید کنندگان آثار در این زمینه حمایت نمایید .  

اگر شما نیز از طرفداران این سریال هستید یا آنرا مشاهده کردید ، می توانید نظرات خود را درباره سریال همزاد من hamzad e man پایین این مطلب به اشتراک بگذارید . همچنین با ذخیره کردن این مطلب آخرین قسمت را زودتر از بقیه دانلود کنید .

1403.01.02
Free Download

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

توجه ! قسمت اول پدرخوانده فصل سوم منتشر شد .