جستجو

سریال جنگل آسفالت

سريال رئالیتی شو ارتش سری قسمت شانزدهم 16

قسمت شانزدهم 16 سریال رئالیتی شو ارتش سری secret army - دانلود سریال رئالیتی شو ارتش سری با لینک مستقیم و در پنج کیفیت مختلف

 

قسمت شانزدهم 16 سریال رئالیتی شو ارتش سری secret army با کارگردانی سعید ابوطالب منتشر می شود ؛ این سریال با ژانر معمایی و مهیج برای مخاطب بزرگسال از طریق شبکه نمایش خانگی منتشر خواهد شد .

  

 

دانلود قسمت شانزدهم 16 سریال رئالیتی شو ارتش سری

 

تاریخ انتشار : یکشنبه 31 اردیبهشت 1402

 

کیفیت 480   کیفیت 720

 

کیفیت 1080   کیفیت 1080HQ

 

کیفیت BLURY

 

 

 

ارتش سری 16

 

 

قسمت 15 ارتش سری

  قسمت 17 ارتش سری  

تمام قسمتهای

 ارتش سری

 

 

 دانلود غير رايگان رئالیتی شو ارتش سری قسمت شانزدهم 16

 

سریال نمایش خانگی رئالیتی شو ارتش سری چند قسمته ؟

تعداد قسمت های سریال رئالیتی شو ارتش سری secret army ، توسط سعید ابو طالب ، در 5 فصل 13 قسمتی اعلام شده است . البته بعضا دیده شده که به علت برخی سانسورها ، تعداد قسمت ها کمتر و یا با کوتاهتر شدن زمان پخش در هر قسمت ، یک یا دو قسمت به تعداد ذکر شده ، اضافه می شود .  

سریال نمایش خانگی رئالیتی شو ارتش سری چه روزهایی پخش میشه ؟

سریال رئالیتی شو ارتش سری secret army در روزهای یکشنبه 8 صبح که اعلام شده ، منتشر می شود و اخبار مربوط به هر گونه تغییرات در روزهای پخش این سریال را در این بخش از سایت فیلم نایس پیگیری نمایید .

خلاصه قسمت شانزدهم 16 سریال رئالیتی شو ارتش سری

 

در این سناریو ۱۰ نفر از بازیگران در نقش‌های متفاوت پارتیزان، سرهنگ کسلر، گشتاپو، خلبان، راینهارد و... در کافه کاندید، واقع در بلژیک ۱۹۴۵ در خلال جنگ‌جهانی دوم جمع می‌شوند تا یک بازی واقعی و رئال را انجام بدهند. 

بازیگران قسمت شانزدهم 16 مجموعه رئالیتی شو ارتش سری secret army

شرکت کنندگان قسمت اول این مجموعه را بازیگرانی همچون: غلامرضا نیکخواه، حسین رفیعی، شکیب شجره، رامین راستاد، بهنام تشکر، شقایق دهقان، بهاره قاسمی، امیر مهدی ژوله، الیکا عبدالرزاقی و فرزین محدث تشکیل می‌دهند این هنرمندان در قسمت شانزدهم 16 سریال رئالیتی شو ارتش سری هنرمندی کرده اند . 

 

حواشی سریال رئالیتی شو ارتش سری secret army

سریال رئالیتی شو ارتش سری که هم اکنون شما قسمت شانزدهم 16 آنرا مشاهده می کنید ،بر اساس بازی جذاب «گروه نجات» تهیه شده و همینطور ، با الهام گرفتن از مجموعه ای به همین نام که سالیان پیش در تلویزیون پخش میشد و در رابطه با گشتاپو ، ارتش نازی و جنگ جهانی و آلمانی ها بود ، تولید شده و البته بسیار جذاب و معمایی و راز آلود است .  

تیزر قسمت شانزدهم 16 سریال رئالیتی شو ارتش سری secret army

تیزر قسمت شانزدهم 16 یک هفته قبل از انتشار قرار خواهد گرفت 

 

توجه : فیلم نایس برای حفاظت از حقوق ناشر لینک دانلود رایگان را قرار نداده و صرفا دانلود قسمت شانزدهم 16 رئالیتی شو ارتش سری secret army با پرداخت مبلغی ناچیز بصورت شرعی ممکن هست . 

با انتشار نظرات خود پیرامون قسمت شانزدهم 16 سریال رئالیتی شو ارتش سری secret army و یا عوامل ساخت آن در پایین این پست بازخوردتان را بیان کنید .

سایر قسمتهای رئالیتی شو ارتش سری  : 1 ، 2 ، 3 ، 4 ، 5 ، 6 ، 7 ، 8 ، 9 ، 10 ، 11 ، 12 ، 13 ، 14 ، 15 ، 16 ، 17 ، 18 ، 19 ، 20 ، 21 ، 22 و 23

24 ، 25 ، 26 ، 27 ، 28 ، 29 ، 30 

1401.11.26
Free Download

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

توجه ! قسمت اول پدرخوانده فصل سوم منتشر شد .