جستجو

سریال داریوش

دانلود سريال شریک جرم قسمت چهاردهم 14

قسمت چهاردهم 14 سریال شریک جرم sharik jorm دانلود سریال شریک جرم با لینک مستقیم و در پنج کیفیت مختلف  

قسمت چهاردهم 14 سریال شریک جرم sharik jorm با کارگردانی مازیار میری منتشر می شود ؛ این سریال با ژانر درام معمایی برای مخاطب بزرگسال از طریق شبکه نمایش خانگی منتشر خواهد شد .

 

 دانلود قسمت چهاردهم 14 شریک جرم

تاریخ انتشار : بزودی 

کیفیت 480   کیفیت 720

 

کیفیت 1080   کیفیت 1080HQ

 

کیفیت BLURY   تمام کیفیت ها 

 

 

 

قسمت 13 شریک جرم

  قسمت 15 شریک جرم  

تمام قسمتهای

 شریک جرم

 

دانلود رايگان شریک جرم چهاردهم 14

 

راهنمای کیفیت ها برای دانلود فیلم و سریال - فیلم نایس راهنمای کیفیت‌ها برای دانلود سریال شریک جرم راهنمای کیفیت ها برای دانلود فیلم و سریال - فیلم نایس
راهنمای کیفیت ها برای دانلود فیلم و سریال - فیلم نایس  کیفیت 480 : مناسب برای تماشا در تبلت و موبایل راهنمای کیفیت ها برای دانلود فیلم و سریال - فیلم نایس کیفیت 720 : مناسب برای تماشا در لپ‌تاپ و تبلت راهنمای کیفیت ها برای دانلود فیلم و سریال - فیلم نایس کیفیت 1080 : مناسب برای تماشا در تلویزیون راهنمای کیفیت ها برای دانلود فیلم و سریال - فیلم نایس
راهنمای دانلود سریال و فیلم با کیفیت های مناسب - فیلم نایس کیفیت 1080HQ : مناسب تلویزیون ها با پشتیبانی از این کیفیت و برخی از گوشی ها و لپ تاپ  راهنمای دانلود سریال و فیلم با کیفیت های مناسب - فیلم نایس کیفیت BLURY : مناسب برای تلویزیون و نمایشگرهای بزرگ راهنمای دانلود سریال و فیلم با کیفیت های مناسب - فیلم نایس

جدیدترین قسمت سریالهای در حال پخش


سریال نمایش خانگی شریک جرم چند قسمت است ؟

تعداد قسمت های سریال شریک جرم sharik jorm ، توسط مازیار میری ، 10 تا 15 قسمت اعلام شده است . البته بعضا دیده شده که به علت برخی سانسورها ، تعداد قسمت ها کمتر و یا با کوتاهتر شدن زمان پخش در هر قسمت ، یک یا دو قسمت به تعداد ذکر شده ، اضافه می شود . 

سریال نمایش خانگی شریک جرم چه روزهایی پخش می شود ؟

سریال شریک جرم sharik jorm در روزهای جمعه که اعلام شده ، منتشر می شود و اخبار مربوط به هر گونه تغییرات در روزهای پخش این سریال را در این بخش از سایت فیلم نایس پیگیری نمایید .

خلاصه قسمت چهاردهم 14 سریال شریک جرم

روایتگر قصه میترا، وکیل جوانی و خوشنامیست که جنایتی هولناک در دفتر کارش رخ می‌دهد. او مجبور می‌شود برای دفاع از خود تحقیقاتی را درباره یکی از موکل‌ هایش آغاز کند و در این راه با دردسرهایی روبه‌رو می‌شود که حتی شغلش را هم به خطر می‌اندازد.

بازیگران قسمت چهاردهم 14 مجموعه شریک جرم sharik jorm

سارا بهرامی، علیرضا ثانی‌فر ، محمد رضا مالکی ، محمد امین شعرباف و سجاد بابایی در کنار چهره‌های جدید ، در قسمت چهاردهم 14 سریال شریک جرم هنرمندی کرده اند .

  

حواشی سریال شریک جرم sharik jorm و عوامل شریک جرم

سریال شریک جرم که هم اکنون شما قسمت چهاردهم 14 آنرا مشاهده می کنید ، نوشته امیر عربی است که با تهیه‌کنندگی همایون اسعدیان و کارگردانی مازیار میری نوید یک مینی سریال قصه‌گو همچون کارهای دیگر این ترکیب را می‌دهد . «شریک جرم» با بازی سارا بهرامی، امین شعرباف و علیرضا ثانی‌فر روایتگر قصه میترا، وکیل جوانی است که ...

تیزر قسمت چهاردهم 14 سریال شریک جرم sharik jorm

تیزر قسمت چهاردهم 14 یک هفته قبل از انتشار قرار خواهد گرفت

 

بیننده عزیز قسمت چهاردهم 14 شریک جرم sharik jorm خواهشمندیم با دانلود قانونی و خرید فیلم و سریال ها از سایت فیلم نایس ، با مبلغی ناچیز ، از تولید کنندگان آثار در این زمینه حمایت نمایید .  

با انتشار نظرات خود پیرامون قسمت چهاردهم 14 سریال شریک جرم sharik jorm و یا عوامل ساخت آن در پایین این پست بازخوردتان را بیان کنید .

سایر قسمتهای شریک جرم  : 1 ، 2 ، 3 ، 4 ، 5 ، 6 ، 7 ، 8 ، 9 ، 10 ، 11 ، 12 ، 13 ، 14 ، 15 

فیلم و سریال تصادفی


1402.08.20
Free Download

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

توجه ! قسمت نهم در انتهای شب منتشر شد .