جستجو

سریال جنگل آسفالت

سریال افعی تهران - دانلود قسمت اول تا آخر

سریال افعی تهران Viper of Tehran - تمام قسمت ها - « افعی تهران » عنوان اثری در حوزه نمایش خانگی به کارگردانی سامان مقدم است که فیلمبرداری و امور فنی آن انجام شده و قسمت جدید افعی تهران ، پس از طی چندمرحله ، از فیلم نایس منتشر خواهد شد . 

در این مطلب علاوه بر قراردادن لینک قسمت اول تا قسمت آخر سریال افعی تهران Viper of Tehran ، می توانید اطلاعاتی در رابطه با خلاصه سریال افعی تهران و بازیگران و عوامل افعی تهران و همچنین زمان پخش سریال افعی تهران کسب نمایید .

 

لینک دانلود تمامی قسمت های سریال افعی تهران 

 

 

دانلود قسمت هشتم 8 افعی تهران

 

تاریخ انتشار : 5 اردیبهشت 1403

 

کیفیت 480   کیفیت 720

 

کیفیت 1080   کیفیت 1080HQ

 

کیفیت BLURY   تمام کیفیت ها 

 

قسمت هشتم افعی تهران

 

 

دانلود قسمت هفتم 7 افعی تهران

تاریخ انتشار : چهارشنبه 29 فروردین 1403

کیفیت 480   کیفیت 720

 

کیفیت 1080   کیفیت 1080HQ

 

کیفیت BLURY   تمام کیفیت ها 

 

دانلود رایگان افعی تهران قسمت 7

 

  

دانلود قسمت ششم 6 افعی تهران

تاریخ انتشار : 22 فروردین 1403

 

کیفیت 480   کیفیت 720

 

کیفیت 1080   کیفیت 1080HQ

 

کیفیت BLURY   تمام کیفیت ها 

 

سریال افعی تهران قسمت 6

 

 

 دانلود قسمت پنجم 5 افعی تهران

تاریخ انتشار : 15 فروردین 1403

 

کیفیت 480   کیفیت 720

 

کیفیت 1080   کیفیت 1080HQ

 

کیفیت BLURY   تمام کیفیت ها 

 

قسمت پنجم افعی تهران

 

 

 دانلود قسمت چهارم 4 افعی تهران

تاریخ انتشار : سه شنبه 8 فروردین 1403

کیفیت 480   کیفیت 720

 

کیفیت 1080   کیفیت 1080HQ

 

کیفیت BLURY   تمام کیفیت ها 

 

دانلود رایگان افعی تهران قسمت 4

 

 

 دانلود قسمت سوم 3 افعی تهران

تاریخ انتشار : چهارشنبه 1 فروردین 1403

کیفیت 480   کیفیت 720

 

کیفیت 1080   کیفیت 1080HQ

 

کیفیت BLURY   تمام کیفیت ها 

 

 

دانلود رایگان افعی تهران قسمت 3

 

 دانلود قسمت دوم 2 افعی تهران

تاریخ انتشار : چهارشنبه 23 اسفند 1402

کیفیت 480   کیفیت 720

 

کیفیت 1080   کیفیت 1080HQ

 

کیفیت BLURY   تمام کیفیت ها 

 

 

دانلود رایگان افعی تهران قسمت 2

 

 دانلود قسمت اول 1 افعی تهران

تاریخ انتشار : چهارشنبه 16 اسفند 1402

کیفیت 480   کیفیت 720

 

کیفیت 1080   کیفیت 1080HQ

 

کیفیت BLURY   تمام کیفیت ها 

 

 

دانلود رایگان افعی تهران - قسمت 1 اول

 

سریال افعی تهران - دانلود رایگان قسمت 1 تا 30

راهنمای کیفیت ها برای دانلود فیلم و سریال - فیلم نایس راهنمای کیفیت‌ها برای دانلود سریال افعی تهران راهنمای کیفیت ها برای دانلود فیلم و سریال - فیلم نایس
راهنمای کیفیت ها برای دانلود فیلم و سریال - فیلم نایس  کیفیت 480 : مناسب برای تماشا در تبلت و موبایل راهنمای کیفیت ها برای دانلود فیلم و سریال - فیلم نایس کیفیت 720 : مناسب برای تماشا در لپ‌تاپ و تبلت راهنمای کیفیت ها برای دانلود فیلم و سریال - فیلم نایس کیفیت 1080 : مناسب برای تماشا در تلویزیون راهنمای کیفیت ها برای دانلود فیلم و سریال - فیلم نایس
راهنمای دانلود سریال و فیلم با کیفیت های مناسب - فیلم نایس کیفیت 1080HQ : مناسب تلویزیون ها با پشتیبانی از این کیفیت و برخی از گوشی ها و لپ تاپ  راهنمای دانلود سریال و فیلم با کیفیت های مناسب - فیلم نایس کیفیت BLURY : مناسب برای تلویزیون و نمایشگرهای بزرگ راهنمای دانلود سریال و فیلم با کیفیت های مناسب - فیلم نایس

 

سریال نمایش خانگی افعی تهران چند قسمته ؟

 

تعداد قسمت های سریال افعی تهران Viper of Tehran ، توسط سامان مقدم ، 30 قسمت اعلام شده است . البته بعضا دیده شده که به علت برخی سانسورها ، تعداد قسمت ها کمتر و یا با کوتاهتر شدن زمان پخش در هر قسمت ، یک یا دو قسمت به تعداد ذکر شده ، اضافه می شود .  

 

پشت صحنه سریال افعی تهران

 

سریال نمایش خانگی افعی تهران چه روزهایی پخش میشه ؟

 

سریال افعی تهران Viper of Tehran در روزهای که اعلام شده ، منتشر می شود و اخبار مربوط به هر گونه تغییرات در روزهای پخش این سریال را در این بخش از سایت فیلم نایس پیگیری نمایید . 

 

پیمان معادی در افعی تهران

 

این روزها سریال های شبکه نمایش خانگی طرفداران خاص خود را پیدا کرده اند. به دلیل آن که علاقه مندان به این شبکه روز به روز افزوده می شوند، تعداد سریال های این شبکه هم در حال افزایش است. افعی تهران سریالی است که به زودی پخش آن شروع می شود. اگر شما هم به دنبال اطلاعاتی در رابطه با سریال افعی تهران هستید، تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید. 

 

عوامل سریال افعی تهران Viper of Tehran و حواشی افعی تهران

 

عوامل یک سریال اولین سوالی است که مخاطب ها در رابطه با آن سریال می پرسند. سریال افعی تهران Viper of Tehran را سامان مقدم نوشته و کارگردانی کرده است . سبک کاری سامان مقدم به گونه ای است که طرفداران بسیاری در فیلم و سریال های کوتاه بلند خود دارد ، حال باید منتظر باشیم که ببینیم سریال افعی تهران هم مانند دیگر کارهای این کارگردان مطرح تاثیرگذار خواهد بود ، یا خیر ! 

 

تصاویر سریال افعی تهران

 

در لیست بازیگران سریال افعی تهران نام بازیگران مطرحی به چشم می خورد . بازی سه بازیگر اصلی یعنی پیمان معادی ، سحر دولتشاهی و پژمان جمشیدی قطعی می باشد و از جمله بازیگرانی هستند که در سریال افعی تهران نقش آفرینی می کنند ؛ البته برخی از چهره های هنری جوان نیز در قسمتهای مجموعه افعی تهران ، هنرمندی و درخشیده اند .

 

ژانر سریال افعی تهران Viper of Tehran 

 

داستان یک سریال درصورتی جذاب و مخاطب پسند خواهد بود که عوامل و بازیگران در هر قسمت از سریال افعی تهران به خوبی وظایف خود را انجام دهند و مخاطب را برای تماشا و انتظار دیدن قسمت بعدی یک سریال و فیلم ، تحریک نمایند . بر اساس توضیحات سامان مقدم که کارگردان مجموعه نمایش خانگی افعی تهران است ، سریال افعی تهران توانایی لازم برای این منظور را دارد . گاهی اوقات یک سریال برای گروه خاصی از افراد مثلا کودکان یا جوانان و نوجوانان و یا خانم ها و یا آقایان و ... تهیه و تولید می شود و گاهی نیز یک سریال ، کلیه افراد با رده های سنی مختلف و بدون تفکیک جنسیتی را پوشش می دهد .

 

بازیگران سریال افعی تهران

 

سریال ها با ژانر و موضوعات متفاوت ، بیننده خود را تعیین می کنند و بعضا دیده شده موضوعات اجتماعی ، عاشقانه ، اکشن و همچنین موضوعات روز در یک جامعه ، مخاطبان بیشتری دارند .

سریال افعی تهران با موضوع کمدی سیاه و اجتماعی نیز از این امر مستثنی نیست و مخاطب خود را شناسایی و ارضا می کند .

پیش بینی می شود به علت جذاب بودن این سریال ، همین موضوع باعث افزایش روز به روزی مخاطب ها و طرفداران این سریال شود از این رو به شما پیشنهاد می دهیم که از همان قسمت ابتدایی سریال افعی تهران را دنبال کنید. 

 

شروع پخش سریال افعی تهران Viper of Tehran 

 

مهمترین سوال بازدیدکنندگان فیلم نایس این است که سریال افعی تهران Viper of Tehran کی پخش می شود ؟ در پاسخ باید گفت ، فیلم برداری سریال افعی تهران Viper of Tehran از چندین ماه قبل استارت خورده است و امسال همچنان مراحل تولید و سایر مراحل کار ادامه دارد . اولین قسمت این سریال به زودی از شبکه نمایش خانگی و سایت فیلم نایس پخش خواهد شد . انتظار می رود که سریال افعی تهران به دلیل حضور بازیگران مطرح و موضوع جالب و جدید ، در همان قسمت های ابتدایی طرفداران بسیاری را به سمت خود جذب کند . 

 

خلاصه داستان و حواشی سریال افعی تهران Viper of Tehran 

 

در مورد خلاصه داستان سریال "افعی تهران" باید گفت که این سریال یک سریال کمدی سیاه و اجتماعی است که بیش از پیش به سرگرم کردن بیننده با هدف طنز می پردازد . این سریال توانسته مسائل روز را به تصویر بکشد و ذهن بیننده را به چالش اندازد . سریال "افعی تهران" به کارگردانی سامان مقدم و نویسندگی پیمان معادی ساخته شده است و در مراحل پایانی تولید قرار دارد . یکی از تازه‌ ترین سریال شبکه خانگی در ژانر کمدی سیاه و اجتماعی به قلم پیمان معادی و به کارگردانی سامان مقدم ، سریال "افعی تهران" است . سریال افعی تهران در انتظار پخش در شبکه نمایش خانگی به سر می برد . و قرار است به زودی پخش آن شروع شود . 

 

عکس های سربال افعی تهران

 

ایده ساخت سریال "افعی تهران" که یک سریال کمدی سیاه و اجتماعی است ، در اردیبهشت ۱۴۰۱ به ذهن پیمان معادی رسید و ابتدا او برنامه داشت که خودش کارگردانی را بر عهده بگیرد اما به دلیل مشغله کاری ، کارگردانی آن به سامان مقدم واگذار شد . سریال افعی تهران ، در مراحل پایانی فیلم‌ برداری خود قرار دارد . قرار بود شاهد پخش سریال "افعی تهران" در آذر ۱۴۰۲ باشیم اما این هدف محق نگردید . انتظار می رود که پخش سریال به اواخر دی ماه یا اوایل بهمن ۱۴۰۲ موکول گردد . تعداد قسمت‌ های سریال "افعی تهران" حدوداً 30 قسمت اعلام شده است .

 

تیزر افعی تهران Viper of Tehran

 

جدیدترین تریلر ( آنونس ) پخش شده از این مجموعه را می توانید تماشا یا دانلود کنید

 

 

بیننده عزیز سریال افعی تهران Viper of Tehran خواهشمندیم با دانلود قانونی و خرید فیلم و سریال ها از سایت فیلم نایس ، با مبلغی ناچیز ، از تولید کنندگان آثار در این زمینه حمایت نمایید .  

 

اگر شما نیز از طرفداران این سریال هستید یا آنرا مشاهده کردید ، می توانید نظرات خود را درباره سریال افعی تهران Viper of Tehran پایین این مطلب به اشتراک بگذارید .

 

همچنین با ذخیره کردن این مطلب آخرین قسمت را زودتر از بقیه دانلود کنید .

 

1402.10.23
Free Download

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

توجه ! قسمت اول پدرخوانده فصل سوم منتشر شد .