سریال قورباغه
می خواهم زنده بمانم

سریال ملکه گدایان

سریال خوب بد جلف

قسمت یازدهم 11 سریال قورباغه - دانلود این سریال جذاب و دیدنی با لینک مستقیم و در کیفیت های مختلف

 

دانلود قسمت یازدهم سریال قورباغه 11

 

 

قسمت یازدهم سریال قورباغه به کارگردانی هومن سیدی و با هنرمندی نوید محمدزاده این هفته منتشر شد ؛ این سریال با موضوع اجتماعی برای مخاطب بزرگسال از طریق شبکه نمایش خانگی منتشر خواهد شد .

 

 

 

دانلود سریال قورباغه قسمت 11 - یازدهم

 

تاریخ انتشار : بزودی

 

کیفیت 480

 

کیفیت 720

 

کیفیت 1080

 

کیفیت 1080 HQ

 

کیفیت BLURAY

 

 

 

خلاصه قسمت یازدهم سریال قورباغه

 

دنیا برای من خیلی جای کوچیکیه ! بعضی وقتا فکر می‌کنم دارم خفه می‌شم . احساس می‌کنم همه جا بسته شده و من نمی‌تونم نفس بکشم ! ادامه خلاصه سریال به زودی اضافه خواهد شد .

 

 

بازیگران قسمت 11 مجموعه قورباغه

 

هومن سیدی ،نوید محمد زاده، صابر ابر، فرشته حسینی، سحر دولتشاهی، آناهیتا افشار و مهران غفوریان در کنار هنرمندان و چهره‌های جدید ، در قسمت یازدهم سریال Frog یا قورباغه هنرمندی کرده اند .

 

 

سریال قورباغه

سریال قورباغه که اکنون شما قسمت یازدهم 11 آنرا تماشا می کنید در کشورهای ایران و تایلند فیلمبرداری شده است ؛ پیش از آغاز نمایش این سریال حواشی گوناگونی پیرامون آن منتشر شد از جمله آن ، دستمزد بازیگران مطح که توسط دست اندر کاران آن تکذیب شد .

 

سریال قورباغه

 

این سریال اولین تجربه هومن سیدی برای ساخت مجموعه های بلند و چند قسمتی است که برای ساخت آن ، از هنرمندی چون نوید محمد زاده بهره برده است ؛ پیشتر این دو در فیلم " مغزهای کوچک زنگ زده " با یک دیگر همکاری داشتند .

 

 

تیزر قسمت یازدهم سریال قورباغه

تیزر قسمت یازدهم این سریال یک هفته قبل از انتشار قرار خواهد گرفت

 

 

توجه : فیلم نایس برای حفاظت از حقوق ناشر لینک دانلود رایگان را قرار نداده و صرفا دانلود قسمت یازدهم قورباغه با پرداخت مبلغی ناچیز بصورت شرعی ممکن هست .

 

با انتشار نظرات خود در رابطه با قسمت یازدهم 11 سریال قورباغه و یا عوامل ساخت آن در پایین این پست بازخوردتان را بیان کنید ؛ همچنین با مراجعه به صفحه 

 

دانلود تمامی قسمتهای سریال قورباغه

 

سایر بخش های این مجموعه را نیز دانلود کنید .

 

دانلود قسمت یازدهم سریال قورباغه

تاریخ : 1399.08.05
Free Download

بالا